Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Model Cerere Recrutare

3 participanți

 :: Recrutari

In jos

Model Cerere Recrutare Empty Model Cerere Recrutare

Mesaj  back2black Mar Dec 13, 2011 7:48 am

Ptr cei cei vor sa se alature aliantei UNITED, ii rugam sa formuleze cererea astfel:

1. Numele real complet + Varsta + Localitatea:
2. Nick-ul in joc:
3. Spune cate ceva despre tine , incearca sa iti faci o autocaracterizare .
4. De ce vrei sa intri in comunitatea UNITED? ( de ce noi si nu alte guilde).
5. Cu ce crezi ca ai putea ajuta alianta UNITED?
6. Ce experienta de joc ai ? (de cat timp joci mu...ai mai jucat pe Addicted2 / alte serv ? Daca da, cu ce nick, pe ce DB? )
7. Ce guilde ai mai avut ?
8. Motivele pentru care ai iesit din ele?
9. Cam cat timp poti aloca jocului / zi ? atat ON cat si afk. Care este situatia ta cu statul on, poti sta noaptea / ziua ?
10. Esti certat cu un jucator din alianta UNITED ? ( fii sincer pentru ca daca esti certat se va afla ) Daca da, cu cine si de ce?
11. Poate cineva din alianta UNITED garanta pentru tine? daca da, zi-i sa posteze in cerere.
12. Joci singur pe cont ? ( daca nu joci singur...cine mai are acces la cont? )
13. Mai joci /ai acces si pe alte conturi/ mai ai alte caractere secundare pe care le cresti ? Daca da, care ?
14. Ce caracter ai si cate reseturi ?
15. Ce inseamna pentru tine sa ai bun simt ?
16. Esti vecin cu vreun jucator cunoscut de pe Addicted2 ? (adica cunosti in realitate pe cineva cunoscut din mu ?) Daca da, care ?
17. Contul este facut pe mailul tau? Cine a mai avut acces la contul tau ?
18. Ai avut suspenduri pe baza aceasta de date? Daca da, lasa link-ul catre plangeri.
19. Un Copy + Paste cu statusul vostru: Strength Agility Vitality Energy Comand
32767 32767 32767 32000 N/A

!Titlul cererii sa contina guilda dorita + nickul vostru de ex [UNITED] Strumfi
Copiati fiecare intrebare si apoi raspundeti la ea, nu scrieti doar raspunsurile.

Veti putea intra in Guilda dorita pe baza voturilor membrilor aliantei.


Spoiler:
avatar
back2black
MewMewPower
MewMewPower

Mesaje : 4
Data de inscriere : 22/11/2011

Sus In jos

Model Cerere Recrutare Empty sal

Mesaj  Florin Joi Dec 29, 2011 5:48 pm

1. Numele real complet + Varsta + Localitatea:Parvan Florin ,18,VaduPasi
2. Nick-ul in joc:Hwoo
3. Spune cate ceva despre tine , incearca sa iti faci o autocaracterizare . imi place sa rad si sa ma distrez Smile)
4. De ce vrei sa intri in comunitatea UNITED? ( de ce noi si nu alte guilde).pt ca am vazut ca e ce-a mai activa ally
5. Cu ce crezi ca ai putea ajuta alianta UNITED?cu pk daca ma fac mare
6. Ce experienta de joc ai ? (de cat timp joci mu...ai mai jucat pe Addicted2 / alte serv ? Daca da, cu ce nick, pe ce DB? )3 zile
7. Ce guilde ai mai avut ?n'am avut
8. Motivele pentru care ai iesit din ele?-
9. Cam cat timp poti aloca jocului / zi ? atat ON cat si afk. Care este situatia ta cu statul on, poti sta noaptea / ziua ?6-7 ore,on,daca nu am treaba pot sta on
10. Esti certat cu un jucator din alianta UNITED ? ( fii sincer pentru ca daca esti certat se va afla ) Daca da, cu cine si de ce?nu..
11. Poate cineva din alianta UNITED garanta pentru tine? daca da, zi-i sa posteze in cerere..-
12. Joci singur pe cont ? ( daca nu joci singur...cine mai are acces la cont? )da
13. Mai joci /ai acces si pe alte conturi/ mai ai alte caractere secundare pe care le cresti ? Daca da, care ?nu
14. Ce caracter ai si cate reseturi ?dl reset 0
15. Ce inseamna pentru tine sa ai bun simt ?
16. Esti vecin cu vreun jucator cunoscut de pe Addicted2 ? (adica cunosti in realitate pe cineva cunoscut din mu ?) Daca da, care ?nu
17. Contul este facut pe mailul tau? Cine a mai avut acces la contul tau ?da...
18. Ai avut suspenduri pe baza aceasta de date? Daca da, lasa link-ul catre plangeri.nu
19. Un Copy + Paste cu statusul vostru: Strength Agility Vitality Energy Comand
32767 32767 32767 32000 N/A
Florin
Florin
Membru
Membru

Mesaje : 3
Data de inscriere : 06/12/2011

Sus In jos

Model Cerere Recrutare Empty Re: Model Cerere Recrutare

Mesaj  Reparu Joi Dec 29, 2011 11:15 pm

Florin a scris:1. Numele real complet + Varsta + Localitatea:Parvan Florin ,18,VaduPasi
2. Nick-ul in joc:Hwoo
3. Spune cate ceva despre tine , incearca sa iti faci o autocaracterizare . imi place sa rad si sa ma distrez Smile)
4. De ce vrei sa intri in comunitatea UNITED? ( de ce noi si nu alte guilde).pt ca am vazut ca e ce-a mai activa ally
5. Cu ce crezi ca ai putea ajuta alianta UNITED?cu pk daca ma fac mare
6. Ce experienta de joc ai ? (de cat timp joci mu...ai mai jucat pe Addicted2 / alte serv ? Daca da, cu ce nick, pe ce DB? )3 zile
7. Ce guilde ai mai avut ?n'am avut
8. Motivele pentru care ai iesit din ele?-
9. Cam cat timp poti aloca jocului / zi ? atat ON cat si afk. Care este situatia ta cu statul on, poti sta noaptea / ziua ?6-7 ore,on,daca nu am treaba pot sta on
10. Esti certat cu un jucator din alianta UNITED ? ( fii sincer pentru ca daca esti certat se va afla ) Daca da, cu cine si de ce?nu..
11. Poate cineva din alianta UNITED garanta pentru tine? daca da, zi-i sa posteze in cerere..-
12. Joci singur pe cont ? ( daca nu joci singur...cine mai are acces la cont? )da
13. Mai joci /ai acces si pe alte conturi/ mai ai alte caractere secundare pe care le cresti ? Daca da, care ?nu
14. Ce caracter ai si cate reseturi ?dl reset 0
15. Ce inseamna pentru tine sa ai bun simt ?
16. Esti vecin cu vreun jucator cunoscut de pe Addicted2 ? (adica cunosti in realitate pe cineva cunoscut din mu ?) Daca da, care ?nu
17. Contul este facut pe mailul tau? Cine a mai avut acces la contul tau ?da...
18. Ai avut suspenduri pe baza aceasta de date? Daca da, lasa link-ul catre plangeri.nu
19. Un Copy + Paste cu statusul vostru: Strength Agility Vitality Energy Comand
32767 32767 32767 32000 N/A

Te rog i-a modelul de cerere din spoiler si posteaza un topic nou cu el.
Reparu
Reparu
Super Moderator
Super Moderator

Mesaje : 4
Data de inscriere : 03/12/2011

Sus In jos

Model Cerere Recrutare Empty Re: Model Cerere Recrutare

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 :: Recrutari

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum